Wordpess Eklentiler

WP Guard – Security, Firewall & Anti-Spam plugin for WordPress Nulled

WP Guard - Security, Firewall & Anti-Spam plugin for WordPress Nulled

WP Guard – Security, Firewall & Anti-Spam plugin for WordPress Nulled

WP Guard , web sitenizi bilgisayar korsanlarından, saldırılardan ve diğer tehditlerden koruyacak güçlü bir WordPress güvenlik eklentisidir. Web sitenizi SQLi Saldırıları (SQL Enjeksiyonları), XSS Güvenlik Açıkları, Proxy Ziyaretçileri, VPN Ziyaretçileri, TOR Ziyaretçileri, Spam, Kötü Amaçlı Dosyalar (Virüsler) ve diğer birçok tehdit türünden koruyacaktır.

WP Guard, bilinen tüm hacker saldırılarının yanı sıra kod tanıma ve kalıpları kullanarak yeni bilinmeyen tehditleri tespit etmek için akıllı bir algoritma (büyük endüstri şirketlerinin kullandıklarına benzer) kullanır ve otomatik olarak harekete geçer.

WP Guard, WordPress ile doğrudan entegredir, Yönetici Panelinde tüm günlükleri görüntüleyebilirsiniz ve ayrıca Ziyaretçilerin (IP Adresleri), Ülkelerin, IP Aralıklarının, İnternet Servis Sağlayıcılarının (ISP), Tarayıcıların yasaklanabileceği Yasaklama Sistemi ile entegredir. İşletim Sistemleri (OS) ve Yönlendirenler. WP Guard’ın birçok özelliği ve ayarı vardır. Yardımı ile web sitenizin güvenliği kolayca yönetilebilir.

WP Guard, WordPress’i korumak için tasarlanmış güçlü bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarıdır. Herhangi bir web sitesi yöneticisinin çok gelişmiş ve güçlü güvenlik özelliklerinden faydalanmasını sağlar. Çok hızlıdır, optimize edilmiştir ve çok düşük sistem kaynağı gerektirir.

———————————————————-

Boyut: 14 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresi : Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

YANDEX İNDİR  GOOGLE İNDİR  DEMO

Kurulum Bilgisi Dosya İçerisinde Mevcuttur

  WhatsApp Yardım  Tıkla

Skype Yardım Grubu Tıkla

Telegram Yardım Grubu Tıkla

Yorum Yapmayı Ve Facebook Sayfamızı Beğenerek Bize Destekte Bulunabilirsiniz Teşekürler…

Sevgili Ziyaretcilerimiz Sitemizin Gelişimi İçin Lütfen İndirdiğiniz İçerik İle İlgili Kötü Veya İyi Yorumlarınız Görmekten Mutluluk Duyarız 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu