Wordpess Eklentiler

WP Fastest Cache v1.5.7 Premium İndir Full 2022

WP Fastest Cache v1.5.7 Premium İndir Full 2022

WP Fastest Cache v1.5.7 Premium İndir Full 2022

Merhaba Sn Okurlar Bu yazımızda sizlere WordPress sisteminin olmazsa olmazlarından Wp Fastesst Cache eklentisinin Premimum 1.5.7 sürümünü ücretsiz olarak sunacağım.

Wp Fastest Cache Nedir ?

Bu eklenti, WordPress’inizden statik html dosyaları oluşturur. Sayfa oluşturulduğunda php ve mysql kullanılır. Bu nedenle, sistem RAM ve işlemci gerektirir. Siteye çok sayıda ziyaretçi gelirse, sistem çok fazla RAM ve CPU kullanır, Bu yüzden Web sitenizdeki sayfaların Sisteminizdeki ram’a bağlı olarak hızı değişebilir.

Bu durumda, Kullanıcılarınıza sunduğunuz sayfadaki verileri kullanıcılarınızın tekrar tekrar indirmemesi için bir önbelleğe alma sistemine ihtiyacınız vardır. Burada tam olarak Devreye Wp Fastest Eklentisi girmektedir. Wp Fastest Cache Önbelleğe alma sistemi ile statik bir html dosyası oluşturur ve kaydeder. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar statik html sayfasına ulaşır. Kullanıcıların girdikleri sayfaların verileri daha önceden önbelleğe alındığı için ikinci girişlerinde önbelleğe alınan görseller ve videolar her defasında tekrar tekrar yüklenmez direk önbellekten açılır.

Wp Fastest Cache Ücretsizmi ?

Wp Fastest Cache Eklentisinin ücretsiz sürümü mevcuttur. Fakat daha çok performans istiyorsanız Wp Fastest Cache Premium eklentisine ihtiyacınız olacaktır. Bu Doğrultuda son sürümünü indirmeniz gerekir.

Wp Fastest Cache Güncel Sürüm indir

Aşağıdaki link’te Wp Fastest Cache Premimum eklentisinin 1.5.9 Versiyonu yer almaktadır. Linke tıklayabilir ve eklentiyi indirebilirsiniz.

Önceki Sürümler

WP Fastest Cache v1.5.7

 

 

 

———————————————————-

Boyut: 14 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresi : www.thewareztr.org
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

YANDEX İNDİR  GOOGLE İNDİR  DEMO

Kurulum Bilgisi Dosya İçerisinde Mevcuttur

  Yardım almak İçin Skype: live:thewareztr Tıkla

Yorum Yapmayı Ve Facebook Sayfamızı Beğenerek Bize Destekte Bulunabilirsiniz Teşekürler…

Sevgili Ziyaretcilerimiz Sitemizin Gelişimi İçin Lütfen İndirdiğiniz İçerik İle İlgili Kötü Veya İyi Yorumlarınız Görmekten Mutluluk Duyarız 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu